Hlavnou činnosťou firmy DR UNIT je podnikanie v oblasti likvidácie a využívania daždovej vody pod obchodnou značkou EKODREN – vsakovacie bloky DRENBLOK

V týchto predmetoch podnikania sme boli na slovenskom trhu prvými lídrami – v podstate úplnými priekopníkmi – ešte pod názvom ELWA, Elwablok sme tieto systémy na slovenský stavebný domáci trh od roku 2000 uvádzali a vyše desaťročie (na cca 1 500 stavbách ) náš kolektív ich ako obchodno – realizačná firma aj montoval. Ako firma, ktorej vedenie je osobne často priamo aj v helmách a montérkach vo výkopoch, môžeme kľudne povedať , že na Slovensku máme s týmto predmetom podnikania asi najviac praktických skúseností. Dlhý rad referencií a stovky realizácií spôsobili, že sme si na stavbách osobne overili a optimalizovali všetky technické riešenia a prešli radom prvotných záludností.

Ďalej sa zaoberáme prenájmom priestorov pre podnikanie ci administratívu. Sme vlastníkmi polyfunkčného objektu v Grinave a zabezpečujeme aj krátkodoý ci dlhodobý prejájom bytov ci študenských izieb.